Megoldott

Illegálisan lerakott hulladék (ismét)

Tisztelt Illetékes!

Köszönöm, hogy pár hete elszállították a hulladékot a Dévényi utcából. Sajnos ahogy az a képen is látszik, ismét raktak ki ugyanide egy adagot. Kérem ezt is szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 22

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladékot elszállították.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére