Megoldott

Fa benőtt a buszmegállóba.

Anonim Járókelő

A fa benőtt a buszöböl területére, ez megnehezíti a menetrend szerinti autóbuszok elindulását az öblös megállóból, kérjük a fa megritkítását hogy ne lógjon be az öböl területére.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Méta u. 19

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban elvégezték a munkálatokat, köszönjük a segítséget.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068736 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére