Megoldott

Biciklisbuktató a Duna Medical előtt

Anonim Járókelő

Pont a Duna Medical előtt van ez a hiányosan megfoltozott útszakasz, ami jó eséllyel az építkezéssel összefüggésben keletkezett. Ide van most terelve a Soroksári út teljes kimenő forgalma és bukkanó pont azon a részén van az útnak, ahol a kerékpárosok közlekednek. Ha már megnyitott volna a Duna Medical, akkor azt mondanám, hogy tökéletes bevételnövelő ötlet, hogy egy ilyennel buktatják fel a bringásokat, akiknek rögtön be is tudják gipszelni a törött végtagjaikat jó pénzért a klinikán. De így, hogy egyelőre még csak épülőben a klinika és nem lehet helyben gipszeltetni, javaslom inkább a kátyú megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller utca / Soroksári út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma arra tekerve szokatlanul sima volt az út - már ki is javították a hibát! :) Köszönöm szépen a gyors segítséget, lehet is az ügyet megoldottra állítani!
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 68734 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. Lechner Ödön fasor Duna Medical épülete előtti útpálya helyreállítására intézkedtünk.

    Tisztelettel:
    Budapest F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére