Megoldott

Bmw

Legalább fél éve is már ugyanitt állt, kéretik elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petzvál József u. 54

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    az autó eltűnt
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 2020.évi LVIII. törvény 89.§ (1) bekezdésében foglaltak szerint a veszélyhelyzet alatt lejáró okmányok - ideértve a forgalmi engedélybe bejegyzett műszaki ér...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a 0,5 inkább 1,5 év, és még vagy fél évig sajnos maradni fog, mivel májusban járt le a műszakija, és ugye a veszélyhelyzet miatt még 180 napig érvényesnek is számít.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Opelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egyetemváros - A38 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére