Megoldott

Hatalmas a fű

Kérem vágják le a gáton a füvet. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 126

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent „Hatalmas a fű ” panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmeg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 87793 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Budapest Főváros Önkormányzata

    Főpolgármesteri Hivatal

    Városigazgatóság Főoszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068720 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elmaradt kaszálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére