Megoldott

Buszmegálló higiéniai állapota

Anonim Járókelő

T. Cím!

Kérnénk szépen egy fertőtlenítő takarítást a Thököly út Cházár András utcai (páros oldal) buszmegállóban található tarthatatlan állapot miatt. Ürülék legyekkel, vizelet, hányás.

Köszönettel : Czulák Mihályné

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 58

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019472-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068674

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére