Megoldott

kiszàradt facsemete

kiszàradt facsemete

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 10

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068654 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068654 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére