Megoldott

Elhanyagolt telefonfülke

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a telefonfülke rendbehozatalát.

Köszönjük szépen a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Práter u. 60. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott. Köszönjük szépen!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is törött volt.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Telekom, támogatom a döntésüket...igazából szinte az egész városban le lehetne cserélni a fülkéket.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a két telefonfülkét gyakran rongálják, ezek leszerelése mellett döntöttünk. Helyettük 2db állványos telefonkészüléket szerelünk fel, várhatóan augusztus első felében. Kérjük szíves türelmüket.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Széteső és megrongált doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó gázkupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére