Megoldott

Hibás vezeték

Hibás a vezeték a jelölt helyen az utcai lámpánál. Esős időben jártam ott és jellegzetes recsegő hangot hallottam, mint amikor ráz az áram. Laikusként nem tudom, hogy baj -e, de nem hangzott egészségesnek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vadaskerti u. 7

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Huszthy Cili hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! ????
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.07.27.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Huszthy Cili bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére