Válaszra vár

Nincs egyáltalán közvilágítás

Anonim Járókelő

Egyáltalán nincsen közvilágítás az úton Budapesten belül egy forgalmas!!! buszok által is járt útszakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Kettős-Körös u.

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 86477 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére