Megoldott

Elhagyott Mazda

A térképen jelzett helyen áll ez az elhagyott Mazda 3, 2019.10.05-n lejárt műszakival.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fonyód u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, mehet megoldottra
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    A bejelentés nem megoldásra vár véletlenül?
  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Áprilisi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Senkié

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére