Megoldatlan

szennyvíz az utcán

A XIII. kerületi Szent László úton a tegnapi heves esőzés során túltelítődött a csatorna, a szennyvíz elöntötte a környező utcákat, házakat, és a közelben parkoló autókat. 24 óra elteltével sem takarítás, sem fertőtlenítés nem történt a környéken.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület
szennyvíz az utcán bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kószó Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csótányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Csótányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vág utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére