Válaszra vár

èlesen kiàllò csatornafedèl a bringa ùton

èlesen kiàllò csatornafedèl a bringa ùton

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 16

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Csatorna fedél rossz állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Rossz állapotú szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Szilágyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére