Megoldott

Kidőlt tábla

A kép adja magát

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Görgey Artúr tér 6

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    .
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla újra szálfaegyenesen áll. Az alábbi képet 25-én délelőtt lőttem a helyszínen csak más szögből.
    Megoldottnak vehető.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szegély felfestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lámpaciklus felülvizsgálat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Corvin út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére