Megoldásra vár

Törött faág

Törőtt lógó faág, járókelőkre, parkoló autókra is veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 40

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A faág levágásáról gondoskodunk augusztus első felében.

    Továbbra is várjuk észrevételeit!

    Kövér Edit ágazatvezető megbízásából,

    Tisztelettel:

    Varga Jud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére