Válaszra vár

Folyik a izo kút folyton

Jó lenne ezt megoldani mert állandóan megy, ha én arra járok lezárom de sajnos ez sokaknak nem jut eszébe miután megnyitják ...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Turóc u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg
  • Sipos Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Két hét?! :-D Igazán elfoglaltak.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A jelzett vízhálózati problémát két héten belül megszüntetjük.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére