Megoldásra vár

Koszos, graffitis busz

Kérem takarítsák le a graffitit az FJX-230-as rendszámú busz hátsó részéről!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/18864-1/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068333

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére