Megoldott

Reklámnak használt roncs bicikli

Tisztelt Illetékes!

A Visegrádi utca elején tér található a képen látható roncs kerékpár, amit reklámnak használnak. Kérem beszéljenek a tulajjal, és szállíttassák el.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 2

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszajelzést!
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a kerékpár tulajdonosa a közterület-felügyelő felszólítását követően azt a közterületről eltávolította.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros XIII. Kerületi
    Közterület-felügyelet
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Pl.zugló sem,viszont ha reklámhordozóként van kint indulhat eljárás.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    XIII. ker. nem visz el roncs biciklit.
  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére