Megoldott

Növényzettel benőtt kerékpárút

A belső Egér úton a növényzet mostanra teljes szélességében birtokba vette a kerékpárutat, így az eredeti funkciójában nem használható. Ráadásul pont kanyarban van, így nem látni a szemből érkezőt, nagy a balesetveszély.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rendőr u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068264 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére