Megoldott

Sérült rács a sportpályánál

A II. JPP téren, a focipálya egyik oldalsó kerítése (Gázláng u. felől) újfent megsérült, úgy tűnik, a hilti szalag nem jelent állandó megoldást...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér 19

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068235 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Nagyobb fahely? József körút 50.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére