Válaszra vár

Folyamatos tilosban parkolás

Tisztelt Illetékes!

A Károlyi utca 16 szám előtt minden hétköznap a járdán parkol a képen látható gépjármű.

Szeretném kérni a helyszín napi szintű ellenőrzését és a járdán parkoló autók bírságolását, elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 16

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére