Megerősítésre vár

Halott fa az Albert Flórián úton a Fradi pály mögött

Halott fa az Albert Flórián úton a Fradi pály mögött

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Az üggyel kapcsolatban akkor tudunk további lépéseket tenni, ha biztos információnk van arról, hogy mi a jelenlegi állapot. Ha lehetőséged van rá, kérjük, győződj meg róla biztosan...
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is semmi jó nem történt.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.jarokelok.hu oldalról a 68122 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület Albert Flórián úton található kiszáradt fa kivágását megrendeltük a kerület közterületeit fenntartó F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068122 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére