Válaszra vár

Halott fák a Gyáli út mentén

A nemrég ültetett fák kb. harmada cserére vagy komoly ápolásra szorul

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 31

Hozzászólások

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068120 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére