Megoldott

Még ezt is félre lehet érteni

Anonim Járókelő

Mivel itt élek, naponta találkozom a 16-os busz után kutató külföldi és magyar turistákkal. Az aktuális tájékoztató táblák ugyan egyre jobbak, mégsem mindig egyértelműek. Főleg olyan esetekben, amikor a turista útikönyve, térképe ellentmond az aktuális helyzetnek.
Ma éppen a mellékelt tájékoztatót értette félre egy pár, mert a busz útirányát jelző kis háromszöget értették félre.
Talán mégegy nyil, vagy a szöveg utánra kitett nyil segítene.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam új táblákat, ahol a nagyméretű nyíl a feliratok alatt van. Ez jó megoldásnak tűnik.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nagyvárosi lakók számára a közösségi közlekedési információs jelkészlet bizonyos elemeinek „megtanulása”/megszokása időbe telik, mely egyénenként változó. Az esetlegesen évekkel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére