Megoldásra vár

Nincs infó róla

Törötten áll az információs tábla a villamos megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szent László tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018454/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068102

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a sérült keretet ideig...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére