Megoldásra vár

Rossz állapotban lévő doboz

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Kérem tisztítsák meg képen látható közmű dobozt az állapota miatt.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Lujza u. 1a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fenti címen nincs Telekom tulajdonú elosztó szekrény.
    Teleki László tér 6 előtti szekrény ideiglenesen javítva. Bontásra váró hálózat, felmérés alatt.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Széteső és megrongált doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó gázkupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére