Megoldott

Sasadi úti aknafedelek

A Sasadi út 23. és 35. előtt két Magyar Telekomos aknafedél javításra szorul. Az egyik miatt nagy a botlásveszély, a másik be fog szakadni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 23

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem érkezett. Be tudnátok küldeni újra?
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A 23-as házszámnál javították. A 35-ösnél még nem.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló , lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bikszádi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére