Megoldott

Klíma hiba VT Transman 105 buszon

A mhu 824 frsz. buszon mely a 105 viszonylaton kozlekedik a menetirany szerinti bal oldalon gyakorlatilag omlik a viz a klimabol, es a sofor errol amugy tud, de nem zavarta, hogy az utasok nem kivant zuhanyban reszesulnek.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6797)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az MHU-824 forgalmi rendszámú autó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    természetesen "útirányba"
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentettem telefonon is most. Annyi volt a kérésük - kérdésük még, hogy pontosítsuk hogy melyik útírányban utazott az utas és nagyjából hány órakor (percre pontosan nem kell)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a buszon én is utaztam, annyi, hogy elöről nézve baloldalon ömlik a víz gyakorlatilag folyamatosan az utasok nyakába, és nem menetirány szerint :)
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kis Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére