Megoldott

Leszakadó száraz faágak, szemét, elhanyagolt környezet

Újpesten a Szigeti József utca 9. szám előtt a focipálya felőli oldalon, a pálya körüli fákon nagyon sok az elszáradt, korhadt, félig lelógó veszélyes ág.

Ráadásul az egész terület elhanyagolt, szemetes, tele régi falevelekkel, stb.

Köszönettel vennénk egy kis faápolást, gereblyézést és szemétszedést.

De kérem nehogy idejöjjenek és kivágják a fákat!

Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 9

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Licsinszky Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, de kellett hozzá egy plusz üzenet a városgondnokság felé. Mehet megoldottra, köszönet.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Licsinszky Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Licsinszky Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkosítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére