Megoldásra vár

Repedt, megsüllyedt útburkolat (XVI. ker. Irinyi János utca)

Irinyi János u. 8-nál megrepedt és középen megsüllyedt az útburkolat.
A probléma nem új, tavaly már jeleztem, sajnos választ sem kaptam. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/45484/megsullyedt-utburkolat
Intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Irinyi János u. 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csanádi György!

    Útburkolat javítási kérését a Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda nyilvántartásba vette.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tomori utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kráter a Wartha Vince utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére