Megoldatlan

Sufnituning

XIX. kerület Nagysándor József u. 24. Előtti járdaszakasz, kátyú "megoldása".

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagysándor József u. 24

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros János
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltorlaszolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Cziganyik Zsolt
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Báthory utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Növényzettel benőtt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére