Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

XIX.kerület Petőfi u. 38 magasságában , lehet még a lomtalanításból ittmaradt bútorok.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Petőfi u. 38

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok, érdeklődöm, hogy érkezett-e válasz ebben az ügyben? köszönöm
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Templom tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilvános WC megszüntetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére