Megoldott

Szomorú fűzfák a gátfal mellett

A Moszkva sétány északi folytatásában, a Duna partja és a Duna Aréna / Dagály Fürdő közötti sétaúton legalább 10 fűzfát ültettek és karóztak a kialakításkor. Viszont nagyon úgy néz ki, hogy azóta senki sem viseli gondjukat. Gondjuk pedig van bőven, ugyanis élnek, nőnek, a karózás pedig 3 éve lehet, hogy megfelelő volt, most messze nem éri el a célját.

Kérem, hogy intézkedjenek a fák tisztességes megtámasztása, növekedésük segítése érdekében! Ugyanitt kérdés, hogy van-e még rendszeres locsolás, vagy már a természetre bízták ezt a feladatot?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Moszkva sétány

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A fasor minden tagja egyenes karókat kapott. Határozottan jobb lett a helyzet.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067884 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet egyelőre változatlan.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére