Megoldott

Bkk automata képernyő betört

a Soroksári út / Haller utca villamosmegállónál lévő automata kijelzője jó ideje be van törve.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A IX. kerület, Soroksári út / Haller utca villamosmegállónál lévő BKK-automata kijelzőjét a szerviz szakemberei már kicserélték, így a jegy- és bérletvásárlás ismét igénybe vehető....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kis Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére