Megoldásra vár

Elavult tájékoztató táblák

Anonim Járókelő

Az Ajtósi Dürer soron, a Hungária körút alatt átvezető aluljáróban elavult információkat mutató, rossz állapotú tájékoztató táblák találhatók. Kérem az illetékest a Budapest-szerte alkalmazott utasirányító rendszer bevezetésére ebben az aluljáróban is.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018192-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00067820

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a bejelentésb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Erika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére