Megoldott

Elgázolt cica

Sajnos elgázoltak egy cicust a benzinkútnál. Kérem, vigyék el a testét, mert már így is sokan átmentek rajta! :-(

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére