Válaszra vár

Benőtte a járdát a növényzet

Tisztelt Illetékes!

A XVIII. kerületi Nefelejcs utca - Gyöngyvirág utca sarkán lévő, látszólag gazdátlan telekről kinövő növényzet benőtte a járdát, ami lassan kezd járhatatlanná válni. Kérem, szíveskedjenek a növényzetet visszavág(at)ni, hogy a járda használható, az utcatábla pedig látható legyen!

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Gyöngyvirág u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.hu!

    Ezúton szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy lenti megkeresésükre hivatkozva, az Fenntartható Fejlődés Főosztály, Környezetvédelmi Csoportjához tudnak fordulni, vagy a Közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elbozótosodott terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Városház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére