Válaszra vár

Önkényes zöldterület pusztítás

A Reitter Ferenc utcában, a Futár utcai megállónál útburkolat felújítást végeztek. A korábbi, gyengébb állapotú járdát kicserélgették díszkőre.

Sajnos, a zöldterületekre ezen a részen gyakorta felparkoltak, sokszor a buszmegálló használhatóságának rovására.
Itt, a most zajló felújításkor valaki úgy látta jónak, ha kegyelemdöfést ad a zöldnek. Nem a kitaposott zöldfelület rehabilitálása, hanem annak teljes megszüntetése volt az eljárás: a korábbi még itt-ott fellelhető zöldfelület fehér murvával lett kitöltve.

A járdán itt egyébként nem engedélyezett a megállás.

Kérnénk az illetékeseket, hogy az eredeti, zöldterületi állapotot állítsák vissza, akár pollerekkel vagy más fizikai akadály telepítésével.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 113

Hozzászólások

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére