Megoldott

Durvaságokkal összefirkált megálló

A 200E belváros felé tartó Felsőcsatári úti megállójában a menetrend tábla egy politikai pártot hirdető és a miniszterelnököt szidalmazó feliratokkal van összefirkálva. Kérem, hogy tisztítsák meg a táblát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A menetrendről tájékoztató táblát a BKK Zrt. Tájékoztatás Szakterület szakemberei megtisztították.

    Köszönjük a bejelentést.

    Budapest, 2015. szeptember 9....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére