Megoldott

Lukas fedlap a Márvány utca / Győri út sarkán

Anonim Járókelő

A Márvány utca / Győri út sarkán lévő távközlési fedlap kilukadt. Kérjük mielőbbi cseréjét, mielőtt valaki beleseik, vagy még jobban beomlik.

@Jarokelo: kérem küldjék el a Telekomnak első körben.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márvány u. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapot cserélték.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap állapota fokozódik!!!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    bocsánat a cím megtévesztő:
    kérem cseréljék erre:
    Lukas fedlap a Márvány utca / Győri út sarkán
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére