Megoldott

Benőtt kerékpársáv

Anonim Járókelő

A Fehrévári úton, a Baranyai utca kereszteződése előtt nagyon megnőtt a növényzet, rálóg a kerékpárútra.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 32

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067587 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb, a lámpa előtt már a sávnak több mint a felét elfoglalják a növények.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére