Megoldott

Ismét megrongálták a buszmegállót megáll

Betörték a buszmegálló üvegét a 67-es busz kabai utca nevű megállójában az Örs felé menő oldalon

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kabai utca

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére