Válaszra vár

Elfoglalt járda

Az V.kerület Szalay u.-ban található Elements Budapest nevű étterem megnyitása óta egyre pofátlanabbúl terjeszkedik és foglal el minnél több helyet a járdából, akadályozva a gyalogosok,babakocsik,kerekesszékesek.....stb zavartalan közlekedését.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szalay u. 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos úgy tűnik még mindig nincs megoldás a járda foglalásra,de még csak reagálás sincs a problémával kapcsolatban. Pedig a helyzet változatlan. Ezeket a fotókat ma készítettem: 2020.09.07.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megpróbálom mégegyszer hátha! Az első bejelentésem óta nem sok minden történt az étterem ugyan úgy elfoglalja a járda jelentős részét, ezzel akadályozza a gyalogosok,babakocsival közlekedők,kerekesszé...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom itt is a pénz beszél kutyaszar táncol elven működik minden. Két hónap alatt semmi nem történt a helyzet változatlan. Szomorú!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére