Megoldatlan

XIII. kerület Hotel Hélia mögötti bicikli úton nincs világítás

Anonim Járókelő

A XIII. kerületben a Hotel Hélia mögötti bicikli úton nincs világítás évek óta. A bicikli út többi részét az Önkormányzat szépen megcsinálta, de a Hotel mögötti rész teljesen elhanyagolt, sötét.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    4 év után megoldódott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit kezdenek kiépíteni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett területen a lámpákat a Hotel üzemelteti, nem a közvilágítási hálózat része. Kérjük feléjük jelezni a fennálló problémát. Köszönettel: BDK Kft.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bízom benne, hogy Helembai Mihály továbbította, igaz a válasza nem egyértelmű, lehet lepasszolta a munkát vagy úgy érzi semmi köze hozzá, ezért jelentse be a polgár. Jön a korai sötétedés, szerintem s...
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    és akkor így ennyi? nem kéne továbbítani a BDK-nak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon továbbították az illetékes helyre?
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Köszönjük jelzésüket. Tájékoztatjuk Önöket, hogy a főváros közvilágítás üzemeltetés a Fővárosi Önkormányzat feladata, melyet a BDK Kft. (www.bdk.hu/) lát el. Hiba bejelentési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére