Megoldott

Elromlott ivókút

A Naplas tonal kihelyezett ivokut folyamatosan folyik, nem zar.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Naplás út

Hozzászólások

  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom a gyors javitast!
  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    kicseréltettük a csapot
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére