Megoldatlan

Megrongált megálló

Ferihegy vasútállomáson a névtáblát ismeretlenek betörték, az összes kuka pedig leszakítva hever az állványa mellett, esetleg már el is tűnt.
Kérem tegyék meg a szükséges lépéseket az állapotok rendbetétele érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A felüljáró különböző megrongált felületei. Sok helyen a karbantartásra szolgáló külső karzatra is ki lehet jutni.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Utastájékoztatás felsőfokon.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad lécei még mindig nincsenek pótolva. Szemetes a földön..
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Releváns, könnyen hasznosítható információval egyik tábla, kijelző sem szolgál. Beszédes, hogy a megállóhely legtisztább utcabútorai rendszerint a hirdető táblák. Tudniillik azok magánkézben vannak.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a hétvége során betelne a szemetes, ott van mögötte a tartalék zacskó. Hiszen takarító személyzetet ritkán látni.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak a MÁV-nál :( :D
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2015. december 31-én továbbított észrevételt (6742).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a ferih
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás a MÁV-nál. :(
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetes visszakerült a falra.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A felüljárón található szemetes egyre rosszabb állapotban van.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik szemetes rögzítéséhez még volt némi hilti szalag, a másikhoz már sajnos nem maradt.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az információs táblák vagy kihasználatlanok, vagy mocskosak, vagy mind a két tulajdonságot ötvözik egyben.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjelent egy negyedik fajta szemetes is.
    Hozzáteszem, nincs meg az alja, így a zsák magatehetetlenül kilóg belőle.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad lécei továbbra is hiányoznak.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A megállónév táblát kicserélték.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    SEMMI változás.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a 6742-es számú (ismételt) bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység diszpécserszolgálata részére tájékoztatásul és a szükséges intézkedések megté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen komolyan beázik a felüljáró.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A lyukas kuka belülről:
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig semmi előrelépés nincs az ügyben, sőt! Az egyik kuka olyan szinten rozsdás, hogy a szemeteszsák súlya átszakította az alját.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére küldött észrevételt (6742).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a vasúti infrastruktúrát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferihegy vasúti megállóhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Ferihegy (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Pesterzsébet vasútállomás (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Krisztina körút, Vasútállomás Budapest-Déli (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére