Megoldásra vár

hiányos aknafedél, hiányos térkő

Anonim Járókelő

Ma reggel 8 óra körül kisfiam a mellékelt képen látható aknafedél közepén tátongó lyukba hajtott rollerével, szabályosan orra bukott. Csak szerencse kérdése volt, hogy nem történt komolyabb baja.
(A pontos helyszín: XI. Fadrusz u.-Bartók Béla u. kereszteződése, a teniszpálya felőli oldalon a gyalogoszebrán átérve a poller oszlopoknál).
1. Kérem az aknafedél tulajdonosával soron kívül javíttatni (pótoltatni az aknafedél hiányzó részét)!
2. A képen látszik, hogy az akna mellett hiányos a térkövezet, kérem azt is pótoltatni!

Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 61

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Innét is látszik, hogy milyen fontos ezeket a kupakokat is pótolni.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére