Válaszra vár

Telefonfülke üvegezése

FRISSÍTÉS 2020.08.19.
A bejelentő kommentje:
"Sajnos újra benyomták a baloldali részt.Amennyiben lehetséges ujra rakják be ----Előre is köszönjük"

----------------------------------

A telefonfülkének egyik oldalán sincs üvegezés.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 10/a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "A telefonfülkének egyik oldalán sincs üvegezés."-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.19. A bejelentő kommentje: "Sajnos újra benyomták a baloldali részt.Amennyiben lehetséges ujra rakják be ----Előre is köszönjük" ---------------------------------- A telefonfülkének egyik oldalán sincs üvegezés."-ra.

  • Strbik Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra benyomták a baloldali részt.Amennyiben lehetséges ujra rakják be ----Előre is köszönjük
  • Strbik Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük
  • Varga Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A Telekom képes volt egy összefirkalt és összekarcolt üvegpaneleket behelyezni pótlás címszóval. Sajnos ezzel a mentalitással az esélyét sem adjuk meg a környék fejlődésére. :(
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülke üvegeit pótoltuk.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Strbik Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Széteső és megrongált doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó gázkupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére