Megoldott

Van Wi-fi?

Van Wi-fi a buszon? Mert matrica alapján van, de a valóságban nem volt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 46

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    És valóban nincs már rajta! Megoldott.
    :)
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0017122-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00067240

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes VT-ARRIVA Kft.-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére