Megoldott

Megdőlt tábla

Kérem a táblát egyenesítsék ki! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 7-9

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították! Ki lett egyenesítve.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére